طراحی و توسعه وبسایت

طراحی و توسعه وبسایت

شرکت ایده های هوشمند پارت کویر به صورت حرفه ای در زمینه طراحی سایت ، طراحی پرتال سازمانی ، طراحی سامانه های اینترنتی ، نرم افزار تحت وب ، فروشگاه اینترنتی ، اتوماسیون اداری ، سیستم ارتباط با مشتریان CRM ، سیستم مدیریت محتوا CMS ، سیستم مدیریت منابع ERP ، سایت شخصی ، سامانه های اینترنت اشیا ، وبلاگ ، سایت شرکتی ، سامانه ایده محور (استارتاپ) ، سایت گردشگری ، سامانه های آموزشی ، سیستم حسابداری آنلاین ، سیستم انبارداری آنلاین و طراحی سایت در استان کرمان فعالیت می نماید .

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

همانطور که پیش تر توضیح دادیم محبوبیت اینترنت در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است، به طوری که اکثر کاربران برای کسب اطلاعات از هر محصول یا موضوع خاص به جستجوی آن در موتور های جستجو مانند گوگل و شبکه های اجتماعی روی می آورند.
اما صرفا شبکه های اجتماعی می توانند باعث رونق کسب و کار ما شوند؟
خیر! داشتن یک صفحه و نمایش موضوعی به تنهایی باعث جلب رضایت مشتریان بالقوه نخواهد شد و شما باید برای کاربران فضایی ایجاد کنید تا بتوانند آنچه که در ذهن خود دارند به شکل آسان پیدا کنند. ما در یک مقاله جداگانه به سایت بهتر است یا شبکه های اجتماعی پرداخته ایم

تخصص ما

شرکت ایده های هوشمند پارت کویر با در اختیار داشتن یک تیم قوی، با تجربه و همچنین دانش فنی فوق العاده طراحی سایت از ابتدای کار به شما مشاورین و متخصصین در حوزه کسب و کار معرفی میکند. طراحی گرافیکی زیبا، رعایت اصول سئو برای کسب رتبه در صفحه اول موتورهای جستجو، رابط کاربری آسان و پشتیبانی عالی از جمله اصولی است که گروه نرم افزاری آبی در طراحی سایت کاشان به آن پایبند است.