طراحی و توسعه اپلیکیشن

طراحی و توسعه اپلیکیشن

ایده های هوشمند پارت کویر به صورت تخصصی در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل برای پلتفرم های اندروید ، ios و PWA (وب اپلیکیشن) در زمینه های اپلیکیشن خدماتی ، اپلیکیشن آموزشی ، اپلیکیشن فروشگاهی ، بازی موبایل ، اپلیکیشن سرگرمی ، استارتاپ ، اپلیکیشن گردشگری ، اپلیکیشن خرید شارژ ، اپلیکیشن خبری ، اپلیکیشن فیلم و موزیک ، اپلیکیشن واقعیت افزوده ، اپلیکیشن سفارش غذا و خدمات ، اپلیکیشن چت و شبکه اجتماعی ، اپلیکیشن مکان محور و طراحی اپلیکیشن موبایل در کرمان فعالیت می نماید .
از رقبا عقب نمانید
۹۱ درصد برندهای برتر دارای اپلیکیشن اختصاصی می باشند . در صورتی که هنوز برای طراحی اپلیکیشن تردید دارید این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید .

چرا به طراحی اپلیکیشن نیاز داریم؟

همانطور که پیش تر توضیح دادیم استفاده از تلفن همراه در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است، به طوری که اکثر کاربران استفاده از تلفن همراه را به رایانه ترجیح می دهند .
اما آیا صرفا سایت ریسپاسنیو می تواند نیاز شما و کاربرانتان را پاسخ دهد ؟

خیر! داشتن یک وبسایت که نمایش خوبی در موبایل داشته باشد کافی نیست زیرا :

  • ماندگاری : بسیاری از کاربران آدرس سایت ها را از یاد می برند ولی اپلیکیشن به دلیل نصب ، کاربران وفادارتری برای شما خواهد داشت
  • کارکرد آفلاین : وبسایت صرفا در زمان اینترنت با کیفیت قابل استفاده است اما اپلیکیشن ها قابلیت کارکرد آفلاین نیز دارند .
  • نوتیفیکیشن : پوش نوتیفیکیشن ابزار حرفه ای و رایگانی است که برای تعامل کاربران با اپلیکیشن ها استفاده می شود
  • امکانات بیشتر : با اپلیکیشن امکان دسترسی به فایل ها ، امکانات سخت افزاری گوشی مثل سنسور اثر انگشت و.. فراهم می شود .

تخصص ما در طراحی اپلیکیشن موبایل

ایده های هوشمند پارت کویر با در اختیار داشتن یک تیم قوی، با تجربه و همچنین دانش فنی فوق العاده طراحی اپلیکیشن موبایل از ابتدای کار به شما مشاورین و متخصصین در حوزه کسب و کار معرفی میکند. طراحی گرافیکی زیبا، رعایت اصول پیاده سازی اپلیکیشن جهت تجربه بالاترین سرعت و کمترین باگ در گوشی های مختلف، رابط کاربری آسان و پشتیبانی عالی از جمله اصولی است که ایده های هوشمند پارت کویر در طراحی اپلیکیشن موبایل به آن پایبند است.

روند پیشرفت کار در طراحی اپلیکیشن

روال طراحی اپلیکیشن ایده های هوشمند پارت کویر به این صورت است که ابتدا نیازهای کسب و کار شما در جلسات حضوری مشخص خواهد شد و سپس یک پروپوزال طراحی اپلیکیشن توسط کارشناسان ما برای شما تهیه می گردد که شامل امکانات ، هزینه و زمان اجرای کار خواهد بود. در صورت تمایل شما و عقد قرارداد همکاری، طراحی گرافیکی پروژه آغاز می شود، پس از اتمام و تایید کار توسط مشتری، پیاده سازی اپلیکیشن با تکنولوژی روز انجام خواهد شد و ضمن آموزش حضوری پنل مدیریت تحویل داده می شود.

طراحی اپلیکیشن چقدر طول می کشد؟

قیمت و زمان طراحی اپلیکیشن به عوامل مختلفی از جمله لیست امکانات ، نوع طراحی ، پلتفرم های پشتیبانی شده ، تکنولوژی مورد استفاده ، میزان تغییرات و… بستگی دارد . زمان اجرای پروژه به صورت دقیق در قرارداد ذکر می شود و چنانچه به هر دلیلی تحویل پروژه با تاخیر مواجه شود خسارت تاخیر روزانه به کارفرما پرداخت خواهد شد. مشاورین ما با بررسی کسب و کار و نوع نیاز شما به طراحی اپلیکیشن در کنارتان خواهند بود تا با کمترین هزینه و قیمت مناسب، صاحب یک اپلیکیشن با کیفیت شوید.

پشتیبانی طراحی اپلیکیشن

یکی از مهمترین مسائل در موفقیت طراحی اپلیکیشن و کسب رضایت کاربران ، پشتیبانی سریع و با کیفیت می باشد . اپ ها پس از راه اندازی ممکن است دچار اختلالاتی شوند و یا نیاز به تغییراتی داشته باشند که در صورتی که به درستی انجام نگردد در روال خدمت رسانی به کاربران اختلال ایجاد خواهد شد . ایده های هوشمند پارت کویر از زمان تحویل پروژه به مدت یکسال پشتیبانی رایگان پروژه را انجام خواهد داد و در صورت تمایل برای سال های بعد نیز می تواند نیازهای پشتیبانی اپلیکیشن را برطرف کند.

ایده های هوشمند پارت کویر یکی از معتبر ترین شرکت طراحی اپلیکیشن کرمان است که در زمینه سایت و اپلیکیشن در کرمان فعالیت می کند. ما مفتخریم که با بهره مندی از متخصصین و کارشناسان فنی از ابتدای کار که همان مشاوره در زمینه کسب و کار آنلاین شما است، مرحله به مرحله تا راه اندازی و پشتیبانی وب سایت در کنار شما باشیم. برای  اطلاعات بیشتر می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل و ارسال نمایید.